gru 2, 2019 | POWER Zagraniczne Staże Litwa 2021, Projekty UE

Z początkiem grudnia 2019 roku nasza szkoła rozpoczęła realizację kolejnego projektu mobilności zagranicznej, w tym przypadku w partnerstwie z organizacją z Litwy – Global Ideas.

Wizyta w szkole przedstawiciela partnera projektu z Wilna

Już dziś (2.12.2019r.) naszą szkołę odwiedził przedstawiciel instytucji partnerskiej z Wilna, aby przekazać uczniom najważniejsze informacje o kraju stażu (w ramach przygotowania kulturowego), planowanych miejscach stażu, zakwaterowaniu, organizacji wyżywienia oraz oferowanym programie kulturowym.

Wizyta w szkole przedstawiciela partnera projektu z Wilna

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas I-III technikum kształcącym w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik rolnik, tj. ponad 100 osób. Kolejnym elementem wizyty była rozmowa z Dyrekcją szkoły i nauczycielami zawodów objętych projektem, mająca na celu określenie oczekiwań i planowanych do osiągnięcia w ramach projektu rezultatów.

Spotkanie było bardzo owocne i obfitowało w szereg ustaleń i określenie zadań do wykonania przez zespół projektowy.

Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi z Wilna za złożenie osobistej wizyty w naszej szkole. Z pewnością ułatwiło to uczniom podjęcie decyzji o wzięciu udziału w projekcie.

Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych, które dostępne są zarówno na stronie internetowej szkoły oraz w Biurze Projektu.