Internat

Internat jest integralną częścią Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  im. K. Kluka w Rudce. Położenie internatu w zaciszu zabytkowego parku z dużą ilością zieleni stwarza niepowtarzalny klimat sprzyjający nauce i odpoczynkowi
 na świeżym powietrzu.

Zakwaterowanie

Oferujemy młodzieży zakwaterowanie w nowoczesnych segmentach mieszkalnych, w skład których wchodzą dwa  trzyosobowe pokoje. Każdy segment posiada  łazienkę (prysznic, toaleta, dwie umywalki, szafki). Pokoje wyposażone są w tapczany, biurka lub stoliki, krzesła, komody, szafki, półki na książki oraz szafy ubraniowe zamontowane w pokoju bądź w przedpokoju.

Do dyspozycji młodzieży dostępne są  aneksy kuchenne wyposażone w lodówkę, płytę indukcyjną, piekarnik, czajnik bezprzewodowy,  kuchenkę mikrofalową oraz naczynia
i przybory kuchenne.

Wyżywienie

Internat dysponuje własną stołówką i kuchnią zapewniającą całodzienne wyżywienie.

Ze smacznych domowych obiadów mogą korzystać wszyscy uczniowie, niezależnie od tego czy mieszkają w internacie. Współpracujemy z Gminnymi i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, w związku z tym istnieje możliwość dofinansowania  wyżywienia uczniów przez wyżej wymienione instytucje.

Internat nie pobiera opłat związanych z zakwaterowaniem uczniów, młodzież wnosi opłatę wyłącznie za wyżywienie.

Ponadto

Mieszkańcy internatu mogą korzystać z pokojów do cichej nauki, komputerów
i laptopów ze stałym łączem do internetu  oraz podręcznej biblioteczki zaopatrzonej
w encyklopedie, słowniki i książki o tematyce branżowej.

Do dyspozycji mieszkańców internatu są świetlice ze sprzętem RTV i wygodnymi kanapami, sala konferencyjna  wyposażona w sprzęt multimedialny oraz doskonale wyposażona sala fitness.  Aktywnemu odpoczynkowi o każdej porze roku sprzyja fakt, że internat jest bezpośrednio połączony z halą sportową, gdzie młodzież może korzystać z różnorodnych zajęć sportowych i rekreacyjnych w godzinach popołudniowych i wieczornych.

E - Nauczanie

Kliknij – szczegóły!