ROL.04 – Prowadzenie Produkcji Rolniczej

• 9Produkcja roślinna
  • 9Produkcja zwierzęca
  • ETechnika w Rolnictwie
  • ENauka jazdy ciągnikiem (kat. T)
  • 9Praktyk zawodowych, które organizowane są w nowoczesnych gospodarstwach i przedsiębiorstwach rolnych.
Czas trwania kursu: 3 semestry
Formy zajęć: zajęcia zaoczne (sobota, niedziela)

KURS BEZPŁATNY

Uczestnicy kursu:

• 9Uczestnikiem kursu może być osoba dorosła będąca absolwentem szkoły ponadgimnazjalnej: zasadniczej szkoły zawodowej, liceum, technikum oraz szkół wyższych.

Korzyści:

Ukończenie kursu umożliwia absolwentowi:
  • 9Ukończenie kursu umożliwia prowadzenie indywidualnego gospodarstwa rolnego,
  • 9Możliwość pozyskiwania różnorodnych środków unijnych,
  • 9Uzyskanie wymaganych kwalifikacji do przejmowania gospodarstw rolnych,
  • 9Otrzymanie świadectwa potwierdzającego kwalifikację zawodową w zakresie kwalifikacji RL.04 – Prowadzenie produkcji rolniczej ( po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikację),
  • 9Otrzymanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie rolnik na podstawie:
  • Eświadectwa potwierdzającego kwalifikację zawodową w zakresie kwalifikacji RL.04 – Prowadzenie produkcji rolniczej,
  • Eświadectwa potwierdzającego wykształcenie ogólne, przynajmniej zasadnicze zawodowe

E - Nauczanie

Kliknij – szczegóły!