Kolejne spotkanie rekrutacyjne w ramach projektu „Zagraniczne staże z POWER-em”

gru 6, 2021 | POWER Zagraniczne Staże Litwa 2022, Projekty UE

W dniu 06.12.2021r. w naszej szkole miało miejsce kolejne spotkanie organizacyjne z koordynatorami projektu „Zagraniczne staże z POWER-em”.

Oficjalnie rozpoczynamy rekrutację do udziału w drugim wyjeździe stażowym w ramach projektu, zaplanowanym na maj 2022r. Uczniowie, zainteresowani udziałem w projekcie przybyli na spotkanie, aby uzyskać informacje na temat wyjazdu: planowanych miejsc staży, miejsca zakwaterowania czy programu kulturowego. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością wśród uczniów! Spotkanie poprowadzili: p. Helena Warmijak oraz p. Justyna Fidrocka – koordynatorzy projektu. Pozytywnym akcentem było wystąpienie uczniów, którzy uczestniczyli w pierwszej mobilności, zrealizowanej we wrześniu br. Przed nami zajęcia przygotowawcze, zaplanowane na marzec 2022. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.