Spotkanie organizacyjne w ramach projektu „EuroRudka”

mar 15, 2019 | POWER Zagraniczne Staże Włochy 2019 październik, Projekty UE

W dniu 15.03.2019r. w naszej szkole miało miejsce spotkanie organizacyjne z koordynatorami projektu „EuroRudka”.

Na chwilę przed zakończeniem rekrutacji, uczniowie, zainteresowani udziałem w projekcie przybyli na spotkanie, aby uzyskać informacje na temat wyjazdu: planowanych miejsc staży, miejsca zakwaterowania czy programu kulturowego. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością wśród uczniów! Spotkanie poprowadzili: p. Grzegorz Orłowski – koordynator projektu oraz p. Elżbieta Owerczuk – Zastępca Dyrektora Szkoły. Pozytywnym akcentem było nagranie wideo, przygotowane przez koordynatorkę z Włoch, w którym zaprasza ona uczniów do przyjazdu do Włoch i udziału w projekcie! Przed nami zajęcia przygotowawcze, zaplanowane na czerwiec i wrzesień 2019.