Spotkanie organizacyjne z uczniami zainteresowanymi udziałem w stażach w Hiszpanii

lis 10, 2022 | Akredytacja 2022 – HISZPANIA

W dniu 09.11.2022r. miało miejsce pierwsze spotkanie organizacyjne w związku z wyjazdem na staże zawodowe do Walencji (Hiszpania), których realizacja zaplanowana jest w maju 2023r. Koordynatorzy projektu przekazali uczniom najważniejsze informacje związane z rekrutacją do projektu oraz zasadami udziału w projekcie. Jest to pierwszy projekt staży zagranicznych realizowany przez naszą szkołę w ramach uzyskanej Akredytacji. W ramach projektu zaplanowane są staże na rzecz 16 uczniów oraz obserwacja pracy na rzecz 10 nauczycieli naszej szkoły. Zapraszamy do udziału w rekrutacji i śledzenia informacji na stronie internetowej projektu.