XXX Jubileuszowy Wojewódzki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach

lis 10, 2022 | Aktualności 2021/2022

10 listopada, podczas szkolnej akademii poświęconej104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, pani dyrektor Joanna Nietupska wręczyła nagrody uczestnikom XXX edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach.

W tym roku Festiwal cieszył się rekordowym zainteresowaniem uczniów z całego województwa podlaskiego. Na scenie wystąpiło ponad 150 uczestników. Młodzi artyści rywalizowali w kategoriach: piosenka, recytacja i twórczość własna.

Uczennica naszej szkoły Andżelika Kosińska, której akompaniował Dominik Miśkiewicz, zajęła II miejsce w kategorii twórczość własna. Równie pięknie zaprezentowała się druga uczestniczka Patrycja Markowska, recytując wiersz Mariana Jonkajtysa ,,Sybiraków apel zaduszny” .

Gratulujemy!