XI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR DYREKTORA ZS CKR W RUDCE.

gru 8, 2022 | Aktualności 2021/2022

W dniu 7 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce odbył się XI Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

W Turnieju udział wzięło 5 zespołów klasowych. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom gry, wyróżniali się walecznością i skutecznymi akcjami. Sportowej zabawie towarzyszyła świąteczna atmosfera. Walka o każdą bramkę i chęć zwycięstwa w turnieju były bogatym doświadczeniem dla wszystkich zawodników.

Najlepszy zespół z IV TR/TŻ (4) otrzymał puchar z rąk pani Dyrektor. Kolejne zespoły otrzymały świąteczne maskotki.
II miejsce– zawodnicy z klasy IV TR
III miejsce – zawodnicy z klasy III TR
IV miejsce – zawodnicy z klasy IITR/TŻ
I miejsce – zawodnicy z klasy I TR+I TŻ
Jednocześnie w małej hali sportowej odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Małgorzata Moczydłowska, II miejsce zajęła Milena Tołwińska, III miejsce wywalczyła Kinga Łochnicka.
W kategorii chłopców mistrzem w tenisie stołowym został Kamil Czajkowski, II miejsce zajął Radosław Lubowicki, na III miejscu uplasował się Paweł Jaźwiński.
Zwycięzcy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy.
Po raz kolejny  odbyły się mistrzostwa szkoły w warcaby oraz szachy.
W kategorii warcaby : I miejsce – Norbert Malewski, II miejsce – Łucja Siekierka,

III miejsce – Adrian Niemyjski
W kategorii szachy: I miejsce – Paweł Czerchlański, II miejsce –Jakub Puchalski, III miejsce –  Piotr Chrzanowski.

W ramach współpracy z Powiatową Komendą Policji został rozegrany mecz w halową piłkę nożną : policjanci kontra młodzież naszej szkoły. Zwyciężyła drużyna gości 1:0. Komendant Policji ufundował Puchar dla zwycięskiej drużyny klasowej oraz medale dla drużyn ostatniego meczu.
W trakcie trwania rozgrywek Samorząd Uczniowski serwował pyszne gofry a „Mikołaj” i Śnieżynki” słodkie  cukierkami .
Dziękujemy za wspólną zabawę , gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.