X Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

gru 8, 2021 | Aktualności 2021/2022, Sport

W dniu 7 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce odbył się X Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

W Turnieju udział wzięło 6 zespołów klasowych. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom gry, wyróżniali się walecznością i skutecznymi akcjami. Sportowej zabawie towarzyszyła świąteczna atmosfera. Walka o każdą bramkę i chęć zwycięstwa w turnieju były bogatym doświadczeniem dla wszystkich zawodników.

Najlepszy zespół z klasy III(4) technikum żywienia otrzymał puchar z rąk pani Dyrektor. Kolejne zespoły otrzymały świąteczne słodkości.

• II miejsce– zawodnicy z klasy III TR(5)
  • III miejsce – zawodnicy z klasy IV TŻ
  • IV miejsce – zawodnicy z klasy IV TR
  • V miejsce – zawodnicy z klasy II TR+II TŻ
  • VI miejsce – zawodnicy z klasy I TR+ITŻ

W tym samym dniu jednocześnie odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

• W kategorii dziewcząt zwyciężyła Milena Tołwińska, II miejsce zajęła Patrycja Rogozińska, III miejsce wywalczyła Małgorzata Złotkowska.
  • W kategorii chłopców mistrzem został Dominik Sienicki, II miejsce zajął Paweł Jaźwiński, na III miejscu uplasował się Kacper Puchalski.

Zwycięzcy otrzymali medale.

Po raz pierwszy odbyły się mistrzostwa szkoły w warcaby oraz szachy.

• W kategorii warcaby dziewcząt: I miejsce – Elżbieta Łochnicka, II miejsce – Patrycja Rogozińska, III miejsce – Natalia Kosk
  • W kategorii warcaby chłopców; I miejsce –Norbert Malewski, II miejsce – Patryk Zawistowski, III miejsce – Mateusz Popławski
  • W kategorii szachy: I miejsce – Kamil Tymiński, II-III miejsce –Patryk Zawistowski., Łukasz Prokop
  • W trakcie trwania rozgrywek „Mikołaj” oraz Śnieżynki obdarowywali wszystkich cukierkami .

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę , gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.