Wspomnienie św. Izydora Oracza 2021

wrz 27, 2021 | Aktualności 2021/2022

W niedziele 26.09.2021r. w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie przedstawiciele ZS CKR w Rudce, z pocztem sztandarowym naszej szkoły, uczestniczyli we wspomnieniach św. Izydora Oracza, patrona rolników

W wydarzeniu uczestniczyło wiele znamienitych osób, między innymi: Biskup Archidiecezji Białostockiej Ks. Biskup Henryk Ciereszko, Wojewoda Podlaski Pan Bogdan Paszkowski, Marszałek Województwa Podlaskiego Pan Artur Kosicki.

W czasie uroczystości Orderem św. Izydora Oracza odznaczono kilkanaście osób zasłużonych dla rozwoju rolnictwa w województwie podlaskim.

Order otrzymała również pani Halina Leszczyńska, była Dyrektor naszej szkoły, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy.