Wizyta przygotowawcza w Walencji

lut 3, 2023 | Akredytacja 2022 – HISZPANIA, Aktualności 2021/2022

W dniach 27-30 stycznia 2023r. Dyrektor szkoły Joanna Nietupska i koordynator Erasmusa w naszej szkole Justyna Fidrocka uczestniczyły w wizycie przygotowawczej w celu lepszego przygotowania działań w zakresie mobilności uczniów. W trakcie spotkania z przedstawicielami instytucji przyjmującej w Hiszpanii zweryfikowano miejsce zakwaterowania grupy, szczegóły związane z wyżywieniem oraz nawiązano kontakty z miejscami przyjmującymi uczniów na staż. Ustalono zakres programowy planowanego stażu i program kulturowy. Wizyta przygotowawcza to niezwykle ważny aspekt uczestnictwa w Programie Erasmus, daje możliwość szczegółowego przygotowania mobilności młodzieży i omówienie najważniejszych kwestii dotyczących organizacji staży zawodowych.