„WIECZÓR ZE ZNANYMI I NIEZNANYMI”

gru 3, 2022 | Aktualności 2021/2022

W ramach promocji niezwykłej wystawy, którą mieliśmy możliwość gościć w naszej szkole,  1 grudnia zorganizowano „Wieczór ze Znanymi i Nieznanymi”. W spotkaniu uczestniczyli  przedstawiciele lokalnych instytucji, nauczyciele i uczniowie. Sylwetki  44 bohaterów wystawy przybliżył zebranym nauczyciel historii – pan Jarosław Usakiewicz. Następnie Pani Ewa Sopel przedstawiła wspomnienia swojej rodziny z pobytu na Syberii. Na zakończenie nasi uczniowie zaprezentowali montaż – słowno muzyczny o tematyce patriotycznej.  Cieszymy się, że historia Polaków zasłużonych dla świata łączy nie tylko pokolenia, ale także różnorodne instytucje i podmioty, a młodzi ludzie mogą podążać śladami wielkich przodków.

Wystawę można  było oglądać od 27 listopada do 7 grudnia.