VIII SPARTAKIADA W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZS CKR W RUDCE

kwi 4, 2022 | Aktualności 2021/2022

VIII Spartakiada halowej piłki nożnej, podobnie jak w latach poprzednich cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 10 szkół.

W pierwszym turnieju udział do rozgrywek przystąpiło 4 zespoły. Do finału zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Brańsku oraz Szkoły Podstawowej w Wyszkach.

W drugim terminie do rozgrywek przystąpiło 6 szkół. Do finału awansowały drużyny ze Szkoły Podstawowej w Domanowie oraz Szkoły Podstawowej w Perlejewie. Turnieje odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.

W czasie rozgrywek uczniowie szkół podstawowych korzystali ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszą młodzież z technikum żywienia.

Finał spartakiady odbył się 1 kwietnia 2022r. Miła atmosfera, życzliwość i gra fer play, to cechy, które dominowały naszej sportowej imprezie. Podsumowując turniej Pani Helena Warmijak w zastępstwie za Panią Elżbietę Owerczuk dyrektor ZS CKR w Rudce wręczyła puchar, medale, dyplomy i piłki do gry w piłkę nożną. Zapraszała uczniów szkół podstawowych, aby od września rozpoczęli naukę w naszej szkole, podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Na zakończenie Pani Wicedyrektor zaprosiła wszystkich uczestników do stołówki internatu na ciepły posiłek.

Kolejność końcowa spartakiady:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Wyszkach

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Brańsku

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Domanowie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Perlejewie

Gratulujemy.                           

Skip to content