Turniej Integracyjny o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

paź 12, 2022 | Aktualności 2021/2022

W dniu 6 października 2022r. po raz kolejny  został rozegrany Turniej Integracyjny w piłce halowej o Puchar Pani Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. K. Kluka w Rudce.                                                                                                                                                                  Celem imprezy było:

• wspieranie integracji społecznej szkoły,
  •  popularyzacja zdrowego stylu życia i dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna,
  •  rozwijanie umiejętności piłkarskich
  •  promocja  pożytecznego spędzenia czasu.

W turnieju wystartowali zawodnicy w czterech drużynach na poziomie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych. Wzorem poprzedniego roku  w zawodach wzięła udział żeńska drużyna szkolna, która rozegrała mecz z klasami pierwszymi.

Dziękujemy naszym reprezentacjom klas za grę w duchu fair play:

Wyniki rywalizacji:

I miejsce – drużyna klas IV

II miejsce – drużyna klas II

III miejsce drużyna klas III

IV miejsce – drużyna klas I

Na zakończenie Puchar drużynie zwycięskiej oraz statuetki pozostałym drużynom wręczyła Pani Joanna Nietupska – Dyrektor Szkoły.