Turniej Integracyjny o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce 2021

lis 19, 2021 | Aktualności 2021/2022, Sport

18 listopada 2021r. w sali gimnastycznej naszej szkoły, po raz kolejny rozegrany został Turniej Integracyjny w piłce halowej chłopców o Puchar Pani Dyrektor.

W turnieju wystartowali zawodnicy w czterech drużynach na poziomie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych. Po raz pierwszy w turnieju udział wzięła żeńska drużyna szkolna.
Głównym celem organizacji turnieju było:

• zachęcanie uczniów do uprawiania sportu, poszerzenia wiedzy na temat halowej piłki nożnej
  • integracja zespołów klasowych

Organizatorem zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Michał Warmijak oraz Wojciech Boczkowski.

Wyniki rywalizacji:

• I miejsce – drużyna klas III
  • II miejsce – drużyna klas II
  • III miejsce drużyna klas IV
  • IV miejsce – drużyna klas I

Turniej rozpoczął i zakończył się meczem żeńskiej szkolnej drużyny w piłce nożnej z drużyną klasy pierwszej chłopców.Puchar drużynie zwycięskiej oraz statuetki pozostałym drużynom zostaną wręczone na spotkaniu z panią dyrektor Elżbietą Owerczuk.

Galeria zdjęć: