Święto Edukacji Narodowej w ZSCKR w Rudce

paź 14, 2021 | Aktualności 2021/2022

13 października 2021r. uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, Ślubowanie klas pierwszych oraz 62 rocznicę powstania oświaty rolniczej w Rudce.

To święto całej społeczności szkolnej, a przede wszystkim tych, którzy dokładają starań, aby dobrze wykształcić i wychowywać młodzież. Uczniowie klas pierwszych ślubując na sztandar Szkoły, stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Z tej okazji życzymy im wielu sukcesów w nabywaniu wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń na drodze ku pełnej dojrzałości i dorosłości.

Miło nam, że w tym wyjątkowym dniu byli z nami zaproszeni goście oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły. Pani Dyrektor Elżbieta Owerczuk podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom za ich zaangażowanie w wychowanie i kształcenie młodego pokolenia, a wyróżniającym się w pracy wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły.

Wyrazem wdzięczności za poświęcenie, cierpliwość i ogrom przekazywanej wiedzy były również uczniowskie życzenia oraz kwiaty.