STAŻE ZAGRANICZNE HISZPANIA

wrz 15, 2022 | Akredytacja 2022 – HISZPANIA, Aktualności 2021/2022

Rozpoczynamy realizację pierwszych działań w ramach uzyskanej przez szkołę Akredytacji Erasmusa. W bieżącym roku szkolnym planowany jest wyjazd 16 uczniów naszej szkoły na trzy tygodniowe staże do Walencji (Hiszpania) oraz 10 nauczycieli na pięciodniową obserwację pracy w szkołach zawodowych w Hiszpanii. W związku z tymi działaniami, do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele instytucji partnerskiej z Hiszpanii, z którą podjęliśmy współpracę. W dniu 5 września 2022r. gościliśmy Panią Karolinę Krzesińską i Daniela Gimenez, którzy przyjechali do naszej szkoły, aby spotkać się z uczniami zainteresowanymi udziałem w projekcie i opowiedzieć o Walencji, kulturze hiszpańskiej i zwyczajach. W trakcie spotkania Goście zaprezentowali również proponowane miejsce zakwaterowania i staży. Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w rekrutacji.