Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

wrz 2, 2022 | Aktualności 2021/2022

Mszą świętą w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Rudce rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Uroczystej inauguracji kolejnego roku szkolnego dokonała dyrektor szkoły Joanna Nietupska.

W tym ważnym dniu byli z nami: przedstawiciel Wójta Gminy Rudka- pani skarbnik Monika Dygas, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudka pan Sylwester Kowalczuk, którzy na ręce pani dyrektor Joanny Nietupskiej złożyli gratulacje w związku z objęciem stanowiska dyrektora szkoły. Słowa powitania oraz życzenia wielu sukcesów w kierowaniu szkołą wyrazili również przedstawiciele nauczycieli i pracowników szkoły, Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego pan Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk i Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek skierowali listy do społeczności szkolnej, które odczytała wicedyrektor Helena Warmijak.

Pani dyrektor w nowym roku szkolnym życzyła wszystkim wielu sukcesów, odwagi w sięganiu po nowe i satysfakcji z realizacji powziętych zamierzeń. Szczególne słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.  Zapewniła, że szkoła, którą wybrali będzie miejscem, gdzie rozwiną swoje pasje i zainteresowania, zdobędą wiedzę i doświadczenie.

Na zakończenie uczniowie spotkali się z wychowawcami.