Inauguracja nowego roku szkolnego 2021/2022

wrz 2, 2021 | Aktualności 2021/2022

1 września 2021 roku, w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  im. Krzysztofa Kluka w Rudce cała społeczność szkolna rozpoczęła NOWY ROK SZKOLNY.

Rozpoczęliśmy go tradycyjnie, a jednak nieco inaczej. Honorowym gościem tej uroczystości była pani Halina Leszczyńska, która przez ostatnie 10 lat pełniła funkcję Dyrektora ZSCKR w Rudce.

„Po wakacyjnej przerwie stajemy u progu nowego roku szkolnego,  pełni zapału,  sił,  nadziei, ale i z pewnością pytań o to, jaki będzie ten rok”. Tymi słowami powitała zebranych pani dyrektor Elżbieta Owerczuk. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, życząc im sukcesów i realizacji marzeń.

W swoim wystąpieniu nawiązała również do przypadającej w tym dniu 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej, podkreśliła, że powinniśmy pamiętać o tamtych wydarzeniach i o TYCH, którzy poświęcili swoje życie dla dobra przyszłych pokoleń.

Ważnym puntem uroczystości był moment pożegnania przechodzącej na emeryturę, pani Haliny Leszczyńskiej, podczas którego cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście podziękowali za dziesięć lat profesjonalnego zarządzania szkołą i owocną współpracę.

Rozpoczynając nowy rok szkolny, wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wzajemnej życzliwości, zaufania, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca jest przyjemnością, a także spełnienia osobistych i zawodowych marzeń i planów.

Skip to content