III MIEJSCE W LICEALIADZIE HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

kwi 29, 2022 | Aktualności 2021/2022, Sport

W dniu 28 kwietnia 2022r. w XIV LO w Białymstoku odbył się Finał Licealiady w Piłce Halowej Dziewcząt. W finale wystąpiły następujące zespoły:

1. XIV LO Białystok
  2. IX LO Białystok
  3. ZSM Łapy
  4. ZSCKR Rudka

Skład zespołu ZSCKR w Rudce:

Patrycja Markowska, Dominika Piotrowska, Nina Dołęgowska, Małgorzata Złotkowska, Aleksandra Łasek, Dominka Krasowska, Andżelika Wróblewska, Natalia Kosk, Aleksandra Moczulska, Klaudia Chrzanowska.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w pierwszym meczu zmierzyła się z drużyną ZSM w Łapach. Wynik końcowy 2:1 dla zespołu z Łap. W meczu o III miejsce nasze halowe piłkarki nożne pokonały XIV LO Białystok  2:0.

W historii naszego ZS CKR im. K.Kluka w Rudce jest to pierwsza drużyna piłkarek nożnych, która zdobyła III miejsce w województwie podlaskim. Dziewczyny otrzymały Puchar Przewodniczącego Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Białymstoku, brązowe medale. Patrycja Markowska otrzymała statuetkę najlepszej zawodniczki w zespole.

Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów.