I edycja Spartakiady Sportowo Rekreacyjnej

paź 30, 2022 | Aktualności 2021/2022

26 października  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce odbyła się I edycja Spartakiady Sportowo – Rekreacyjnej dla uczniów klas ósmych. W kilku blokach tematycznych rywalizowało ze sobą 18 zespołów ze szkół podstawowych. Zadania nie były łatwe, ale uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy i doskonałym przygotowaniem. A powalczyć było o co, ponieważ na zwycięskie drużyny czekały bardzo atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca – Szkoła Podstawowa w Grodzisku otrzymała stół do tenisa stołowego, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Rudce wygrywając telewizor, a zdobywcy III miejsca – Szkoła Podstawowa w Poświętnem – wrócili do swojej szkoły z kuchenką mikrofalową. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział w tegorocznej Spartakiadzie.