DZIEŃ DORADZTWA ZAWODOWEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ  W BOGUTACH – PIANKACH

mar 26, 2022 | Aktualności 2021/2022

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w Dniach Doradztwa Zawodowego. Zachęcali ósmoklasistów do zapoznania się z ofertą kierunków kształcenia i możliwościami jakie daje nauka w ZSCKR w Rudce. Uczniowie SP. w Bogutach – Piankach z zapartym tchem podziwiali pokaz kelnerstwa synchronicznego w wykonaniu uczniów klasy II TŻ i UG, filmy i prezentacje multimedialne ukazujące atuty i argumenty przemawiające za wyborem naszej szkoły.
Nie mniejsze zainteresowanie wzbudzało stoisko, gdzie przyszli absolwenci mogli skosztować wykonanych przez uczennice klas gastronomicznych naleśników, spróbować swoich sił przy ich wykonaniu, a także poznać bliżej ofertę edukacyjną.
Pani Aleksandra Bogucka dyrektor szkoły dziękując nam za przybycie, wyraziła chęć udziału ósmoklasistów w Dniach Otwartych naszej szkoły , aby mogli odwiedzić naszą szkołę i internat .