Doskonałe połączenie: Centralne Targi Rolnicze 2022 oraz Królewski Ogród Światła

gru 3, 2022 | Aktualności 2021/2022

W dniu 2 grudnia 2022r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce wzięli udział w wycieczce szkolnej na Centralne Targi Rolnicze odbywające się w Nadarzynie koło Warszawy. Była to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej, zapoznania się z innowacjami technologicznymi dla rolnictwa oraz premierami maszyn wchodzących na rynek. Przepełnieni nowo nabytą wiedzą udaliśmy się do drugiego punktu naszej wycieczki– Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. To ogromna wystawa, która przeniosła nas w inną rzeczywistość, która pozwoliła oderwać się od  codzienności i przenieść w świat bajki i marzeń. Zachwycona młodzież spacerowała po ogrodzie podziwiając kompozycje składające się z tysięcy kolorowych diod. Uwagę uczniów przyciągnął szczególnie widok na taras dolny – Muzyczny Ogród Marzeń, gdzie w rytmie muzyki klasycznej zmieniało się oświetlenie ogrodu oraz ogród różany. Ten spacer wprowadził młodzież w świąteczny nastrój i świetne humory.