Dla każdego coś słodkiego

mar 5, 2022 | Aktualności 2021/2022

02.03.2022r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w najbardziej słodkich targach, czyli Międzynarodowych Targach Expo Sweet w Warszawie.

Są to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Stoiska swoje prezentują podczas nich liczne firmy z Polski i Europy, prezentując maszyny i surowce, dekoracje oraz nowoczesne technologie  dla cukierników, piekarzy, lodziarzy czy właścicieli kawiarni. Z ofertą tą mieli możliwość zapoznać się również nasi uczniowie. Mogli oni również spotkać się i porozmawiać z fachowcami w tej branży czy tez śledzić zmagania zawodowych cukierników prezentujących swe talenty podczas finału Mistrzostw Polski w Przygotowaniu Deserów 2022. Podczas targów była możliwość darmowej degustacji prezentowanych wyrobów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się lody w różnej postaci oraz niespotykanej gamie smakowej. Organizatorzy oraz wystawcy zadbali o zaspokojenie gustów nawet najwybredniejszych łasuchów.