Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022 Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

wrz 13, 2021 | Aktualności 2021/2022

10 września 2021r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Studzieńcu odbyły się oficjalne obchody inauguracji roku szkolnego 2021/2022 szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Uroczystości swoją obecnością zaszczycił Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Grzegorz Puda, Dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej pan Robert Jakubik oraz wielu innych gości.

W inauguracji brali udział dyrektorzy 59 zespołów szkół centrów kształcenia rolniczego z całej Polski oraz poczty sztandarowe ze szkół i placówek prowadzonych przez Ministra. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Elżbieta Owerczuk oraz uczniowie pocztu sztandarowego wraz z opiekunem.

U progu nowego roku szkolnego minister Grzegorz Puda, życzył nauczycielom, rodzicom i pracownikom oświaty pomyślności w życiu osobistym oraz zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy.