Akcja „Od serca”

lis 27, 2022 | Aktualności 2021/2022

Caritas Diecezji Drohiczyńskiej przygotowała specjalnie oznakowane papierowe torby, które trafiają do parafii wyrażających chęć zaangażowania się w akcję „Od serca”.  Następnie są wyposażane przez parafian w artykuły spożywcze i chemiczne,. Wypełnione torby  trafiają do centrali Caritas, a tam przygotowywane są  paczki potrzebującym osobom i rodzinom.

Szkolne Koło Caritas działające w naszej szkole włączyło się w akcję i zachęciło uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi do napełnienia toreb. Wszyscy bardzo ochoczo włączyli się w to dzieło, przynosząc produkty.

Wypełnione torby zostały przekazane do parafii.  Serdecznie dziękujemy za wsparcie tak pięknej idei.

Członkowie Szkolnego Koła Caritas z opiekunem.