Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

paź 11, 2021 | Aktualności 2021/2022

W piątek (08.10.2021) grupa uczniów technikum rolniczego wzięła udział w odbywających się w Kielcach, XXVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH.

Uczniowie mogli podziwiać nowe osiągnięcia techniki, zarówno z branży mechanizacji rolnictwa, jak i dziedzin pokrewnych. Zwiedzaniu sprzyjały dobry humor i piękna, jesienna pogoda. Uczniowie, szczególnie starsi, chętnie nawiązywali kontakt z wystawcami, a rozmowy te przyczyniły się do jeszcze lepszego poznania nowych rozwiązań w rolnictwie. Z doświadczenia już wiemy, że najciekawszym punktem wystawy dla naszych uczniów bez wątpienia są pokazy maszyn rolniczych różnych marek, tak też było i tym razem.

Pewnie nie jeden z uczestników wycieczki chciałby mieć taki sprzęt na własność, ale w końcu wszystko przed nimi…