Ostatnie spotkanie organizacyjne z nauczycielami przed wyjazdem do Włoch

sty 14, 2024 | Akredytacja 2023 – HISZPANIA I WŁOCHY

W dniu 12 stycznia 2024r. miało miejsce ostatnie spotkanie organizacyjne z nauczycielami zakwalifikowanymi na wyjazd do Rzymu w ramach mobilności obserwacja pracy. Nauczyciele naszej szkoły spędzą 6 dni w organizacji przyjmującej (I.P.S.E.O.A. Pellegrino Artusi – szkoła zawodowa z Rzymu) w celu nauczenia się nowych praktyk i gromadzenia nowych pomysłów poprzez obserwację i interakcję z osobami na równoważnych stanowiskach, ekspertami i innymi praktykami podczas ich codziennej pracy w organizacji przyjmującej. Mobilność zagraniczna kadry jest jednym z priorytetów naszej szkoły, gdyż przyczynia się do wspierania umiędzynarodowienia i rozwoju instytucjonalnego naszej placówki.

W trakcie spotkania mieliśmy połączenie z tutorem grupy z Rzymu, który jeszcze raz omówił wszystkie szczegóły związane z programem.

Wszystkim nauczycielom życzymy owocnego wyjazdu i wielu pozytywnych wrażeń i doświadczeń.