Wizyta przygotowawcza w Rzymie

lis 29, 2023 | Akredytacja 2023 – HISZPANIA I WŁOCHY, Aktualności 2023/2024

W dniach 13-15 listopada 2023r. Dyrektor szkoły Joanna Nietupska i koordynator Erasmusa Justyna Fidrocka uczestniczyły w wizycie przygotowawczej w celu lepszego przygotowania działań w zakresie mobilności nauczycieli. W trakcie spotkania z przedstawicielami instytucji przyjmującej we Włoszech zweryfikowano miejsce zakwaterowania grupy, szczegóły związane z wyżywieniem oraz zapoznano się ze szkołą przyjmującą nauczycieli na obserwację pracy. Ustalono zakres programowy planowanej mobilności i program kulturowy. Wizyta przygotowawcza to niezwykle ważny aspekt uczestnictwa w Programie Erasmus, daje możliwość szczegółowego przygotowania mobilności uczestników i omówienie najważniejszych kwestii związanych z organizacją planowanych działań.