Sukces nagrodzony!

paź 3, 2023 | Aktualności 2023/2024

Uczennice klasy V TŻiUG – Oliwia Zapisek i Patrycja Markowska, które zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Ocalić od zapomnienia” inspirowanego osobą i pasją Józefa Ulmy (zajęły II i III miejsce w tym konkursie), odebrały dyplomy i atrakcyjne nagrody podczas uroczystej gali zorganizowanej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W wystąpieniach podsumowujących konkurs zorganizowany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, oprócz podziękowań i gratulacji dla laureatów, przypomniano postać i pasje Józefa Ulmy. Podkreślono również znaczenie wychowania patriotycznego młodzieży, w które wpisują się działania związane z aktywnym i licznym udziałem uczniów w konkursie „Ocalić od zapomnienia”.

Wyrazy uznania laureatkom z naszej szkoły!