Spartakiada Szkół Podstawowych rozstrzygnięta.

mar 16, 2024 | Aktualności 2023/2024

Po trzech tygodniach zmagań poznaliśmy najlepszą drużynę XI Spartakiady w Piłce Halowej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSCKR im. K. Kluka w Rudce. W pierwszym półfinale udział wzięło 5 drużyn. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w czasie 2x10min. Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Topczewie oraz z Zespołu Szkół w Brańsku. W drugim półfinale rozegranym 8.03.2024r. udział wzięło 6 drużyn. Zawody te rozgrywano systemem „ grupowym”. Również i te mecze były emocjonujące. Awans do wielkiego finału ważył się do ostatniego meczu. W końcowej klasyfikacji najlepsze okazały się drużyny z Rudki oraz Perlejewa.

W dniu 15.03.2024r. rozegrano Finał XI Spartakiady w Piłce Halowej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSCKR im. K. Kluka w Rudce. Cztery drużyny rywalizowały w przyjaznej atmosferze oraz duchu fair play systemem „każdy z każdym”. Po zliczeniu punków i bramek, pierwsze miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Perlejewie, drugie zajęli zawodnicy z Brańska. Kolejne miejsca wywalczyli chłopcy z Topczewa oraz Rudki. Pani Dyrektor wręczyła puchar zwycięskiej drużynie oraz medale i piłki. Po zakończeniu imprezy zawodnicy oraz trenerzy udali się do stołówki na ciepły posiłek. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział. Zapraszamy za rok.