Nauczyciele przygotowują się do wyjazdu na job shadowing do Włoch

lis 29, 2023 | Akredytacja 2023 – HISZPANIA I WŁOCHY, Aktualności 2023/2024

W ramach otrzymanej przez naszą szkołę Akredytacji Erasmusa w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe realizujemy w tym roku działania skierowane do uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Mianowicie, uczniowie mają możliwość udziału w trzytygodniowych stażach zawodowych w Walencji (Hiszpania), które są zaplanowane w maju 2024 roku, natomiast nauczyciele, już po raz drugi, mogą wyjechać na obserwację pracy do zagranicznej szkoły zawodowej. W ramach bieżącego wniosku nauczyciele mają możliwość uczestniczenia w obserwacji pracy w szkole w Rzymie: Istituto Professionale di Stato per l’Enogastronomia e l’Ospitalità Alberghiera. W okresie listopad 2023 – styczeń 2024 trwają przygotowania do wyjazdu. Realizujemy zajęcia, które mają na celu przygotowanie kulturowe, organizacyjne oraz językowe do wyjazdu nauczycieli na mobilność. Z partnerem projektu ustalony jest już program pobytu. Mobilność nauczycieli zaplanowana jest w okresie ferii zimowych tj. 21 – 26 stycznia 2024r.