I znów mogliśmy pomóc…………

gru 15, 2023 | Aktualności 2023/2024

Dyrekcja, kadra pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji akcji „Tytka Charytatywna”. Do szkoły trafiły ekologiczne torby, które w ciągu 2 tygodni zostały wypełnione po brzegi artykułami spożywczymi i chemicznymi. Już kolejny rok społeczność szkoły uczestniczy w akcji, aby nieść pomoc ludziom w potrzebie – seniorom, ludziom samotnym, dotkniętych chorobami lub przeróżnymi sytuacjami losowymi. Akcja jest idealną okazją, aby dostrzec tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Wypełnione torby trafiły na plebanię, a stamtąd do Centrali Caritas Diecezji Drohiczyńskiej. Tam zostaną przygotowane paczki, które trafią do potrzebujących przed świętami Bożego Narodzenia. Akcję koordynowało Szkolne Koło Caritas, które serdecznie dziękuje całej społeczności szkoły za piękny odzew.

Szkolne Koło Caritas