Dzień Otwarty 2024

kwi 23, 2024 | Aktualności 2023/2024

Uczniów klas ósmych, którzy stoją przed ważnym życiowym wyborem, zaprosiliśmy do naszej szkoły, by odpowiedzieć na nurtujące ich pytania, zapoznać z ofertą edukacyjną, bazą szkoły oraz internatu. Pokazaliśmy jak się uczymy oraz spędzamy wolny czas. W nowocześnie wyposażonych pracowniach młodzież mogła wziąć udział w różnorodnych zajęciach m.in. grach, konkursach, warsztatach pszczelarskich, pokazie pielęgnacji koni, pokazie flambirowania. W programie spotkania nie zabrakło, występu artystycznego zespołu SEPTYMA i 3X TAK oraz pokazu tańca synchronicznego. Zwieńczeniem Dnia Otwartego był występ iluzjonisty. Dziękujemy wszystkim szkołom, które licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie. Zapraszamy uczniów od września do ZSCKR w Rudce.