BFKK i ZSCKR Rudka

sty 4, 2024 | Aktualności 2023/2024

Spotkanie podsumowujące działania projektu Podlaskiej Sieci Doradztwa Zawodowego odbyło się 15.12. 2023 w Centrum Edukacji nauczycieli w Białymstoku. 3 lata realizacji projektu PSDZ dobiegły końca. Spotkanie było okazją do wymiany spostrzeżeń, wzajemnych podziękowań, podzielenia się pomysłami i planami związanymi z dalszą współpracą Sieci Szkół Zawodowych Województwa Podlaskiego. Nasza Szkoła aktywnie uczestniczyła w wielu działaniach BFKK zdobywając certyfikat oraz materiały do realizacji doradztwa zawodowego i narzędzia dydaktyczne do prowadzenia zajęć metodą Grywalizacji. Najważniejsze z realizowanych działań to: zajęcia stacjonarne z zakresu doradztwa zawodowego, konkursy, warsztaty, targi promocyjne, Dni Umiejętności Zawodowych, konferencje i szkolenia w których brali udział nasi nauczyciele.