AGRO SHOW 2023

wrz 29, 2023 | Aktualności 2023/2024

Międzynarodowa wystawa rolnicza Agro Show w Bednarach koło Poznania to największa plenerowa impreza rolnicza w Europie. W tym roku wzięło w niej udział prawie 700 firm z Polski i z zagranicy. Tam gdzie  prezentowane jest nowoczesne rolnictwo nie zabrakło  uczniów naszej szkoły. Niektórzy odwiedzili wystawę po raz pierwszy, inni zaś już po raz kolejny, bo AGRO SHOW jak co roku przyciąga miłośników rolnictwa i nigdy się nie nudzi. Młodzi rolnicy jadą do Bednar po wiedzę, pozytywne doświadczenia, oglądają nowoczesne ciągniki,  maszyny i urządzenia, które niebawem będą chcieli mieć we własnych gospodarstwach. Uczniowie technikum kształcącego w zawodzie rolnik nie mogli ominąć takiego wydarzenia. W drodze powrotnej młodzież odwiedziła  Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.