Kolejny sukces uczniów i szkoły podczas  Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2022

mar 12, 2022 | Aktualności 2021/2022

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce wzięli udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Tegoroczna edycja odbyła się 7 marca w siedzibie Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Uczestniczyli w niej młodzi ludzie związani ze środowiskiem wiejskim. Mimo silnej konkurencji, byliśmy najlepsi: uczeń klasy III Technikum Rolniczego Adrian Niemyjski zajął pierwsze miejsce i   będzie reprezentował województwo podlaskie na Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, który odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej ,,AGROTECH” w Kielcach w dniach 18-20 marca 2022 roku.
Sukcesów już osiągniętych zwycięzcy gratulujemy, za kolejne mocno trzymamy kciuki…